Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /DISK2/WWW/odpadoveforum.cz/www/new/libs/Nette/loader.php on line 30 Inzerce | odpadoveforum.cz
O nás Předplatné Inzerce Kontakt Archiv Konference Waste forum

Inzerce

Odpadové fórum je vydáváno v průměrném nákladu 2500 výtisků měsíčně a je k dostání pouze po předplacení nebo na odborných akcích. Největší část odběratelů tvoří zaměstnanci státní správy, velké společnosti zabývající se životním prostředím a odborníci.

Pro výběr nejvhodnějšího čísla pro inzerci se můžete řídit buď vypsanými tématy, nebo daty expedice časopisu - viz terminový plán. Rozměry a ceny inzerátů a požadavky na inzertní podklady  najdete v ceníku inzerce.

Při využití inzertní plochy na webu pro životní prostředí www.tretiruka.cz lze uplatnit snížení ceny. Stejně tak lze podstatně slevit při dlouhodobé spolupráci, předplacení firemní propagace nebo vzájemné mediální spolupráci.

Podklady můžete zasílat buď vlastní, hotové nebo si necháte inzerát či článek vytvořit redakcí. Tvorba firemní propagace nebo její grafické i textové korektury jsou již zahrnuty v ceně.

Speciální možností propagace je nástěnný plánovací kalendář formátu 84x60 cm (š x v), který vychází každý rok s prvním číslem a je určen k připevnění na stěnu (náhled). Jsou v něm uvedeny všechny významné domácí i zahraniční akce (výstavy, konference, semináře apod.). Po obou stranách jsou umístěna loga (vizitky) firem o velikosti 78x28 mm.

Objednávka inzerce

Pozn.: místo našeho formuláře lze též použít vlastní objednávku. Veškeré materiály, podklady, objednávku a dotazy posílejte na e-mail inzerce@cemc.cz.